Wyniki konkursu Moje Bezpieczne Wakacje

 

 

 

 

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz nauczycielom i rodzicom za nadesłane prace do konkursu plastycznego objętego honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej:

MEN

Konkurs cieszył się jak zwykle wielkim zainteresowaniem! Wszystkie otrzymane prace zostały poddane ocenie zgodnie z regulaminem. Na szczególne uznanie zasługują prace nadesłane przez najmłodszych wykonawców. Wszystkie prace zostały przyjęte z dużym uznaniem. Komisja konkursowa oceniająca podkreśliła inwencję, zaangażowanie, pomysłowość oraz oryginalność technik użytych we wszystkich pracach. Poziom prac był bardzo wysoki. Komisja zdecydowała o przyznaniu nagród w trzech kategoriach wiekowych. Można było wygrać: markowy komputer przenośny typu tablet, wielofunkcyjne urządzenia z funkcją kolorowego skanowania kopiowania i druku renomowanej firmy, okulary Virtual Reality, odtwarzacze MP3, liczniki rowerowe, baseny i akcesoria kąpielowe, a przede wszystkim fantastyczne książki! Zwycięskie prace zostają nagrodzone niżej wymienionymi przy nazwiskach uczestników nagrodami.

Serdecznie gratulujemy!

 

 A oto laureaci konkursu:

 

Kategoria wiekowa 1

1. Antoni Chmiel, Lębork – Gratulujemy!

Tytuł pracy: Wspomnienia z wakacji

Rekomendowana atrakcja: Spływ Kajakowy rzeką Piaśnica

Antoni wgrywa nagrody: Urządzenie wielofunkcyjne renomowanej firmy z możliwością kołowego drukowania, kopiowania i skanowania, akcesoria do pływania z motywami Disney PIXAR oraz Świat Zofii, czyli książka o filozofii dla dzieci i rodziców norweskiego autora Josteina Gaardera. Ale czy książka o filozofii może być ciekawa? Ta książka to bestseller i zarazem mistrzowskie przewodnictwo norweskiego nauczyciela filozofii, który podążając śladami Platona i Sokratesa otwiera nas na niewyczerpane zasoby mądrości i wrażliwości tak, że nie można się od niej oderwać! – Gratulujemy!

Szkoła Antoniego wygrywa usługę Biuletynu Informacji Publicznej od nbip.pl na cały rok!

 

2. Andżelika Chodziutko, Białystok – Gratulujemy!

Tytuł pracy: Nie święci garnki lepią        

Rekomendowana atrakcja: Warsztaty garncarskie

Andżelika wygrywa nagrody: Basen kąpielowy do ochłody w upalne dni oraz akcesoria do pływania z motywami Disney PIXAR oraz Świat Zofii, czyli książka o filozofii dla dzieci i rodziców norweskiego autora Josteina Gaardera. Ale czy książka o filozofii może być ciekawa? Ta książka to bestseller i zarazem mistrzowskie przewodnictwo norweskiego nauczyciela filozofii, który podążając śladami Platona i Sokratesa otwiera nas na niewyczerpane zasoby mądrości i wrażliwości tak, że nie można się od niej oderwać! – Gratulujemy!

Szkoła Andżeliki wygrywa usługę Biuletynu Informacji Publicznej od nbip.pl na cały rok!

 

3. Olaf Krzympiec, Łękińsko – Gratulujemy!

Tytuł pracy: Na wycieczkę - rowerem....

Rekomendowana atrakcja: Góra Kamieńsk - ścieżka rowerowa

Olaf wygrywa nagrody: Basen kąpielowy do ochłody w upalne dni oraz akcesoria do pływania z motywami Disney PIXAR oraz Świat Zofii, czyli książka o filozofii dla dzieci i rodziców norweskiego autora Josteina Gaardera. Ale czy książka o filozofii może być ciekawa? Ta książka to bestseller i zarazem mistrzowskie przewodnictwo norweskiego nauczyciela filozofii, który podążając śladami Platona i Sokratesa otwiera nas na niewyczerpane zasoby mądrości i wrażliwości tak, że nie można się od niej oderwać! – Gratulujemy!

Szkoła Olafa wygrywa usługę Biuletynu Informacji Publicznej od nbip.pl na cały rok!

Kategoria wiekowa 2

1. Zuzanna Nowak, Drużbice – Gratulujemy!

Tytuł pracy: Port u Łysego          

Rekomendowana atrakcja: Port

Nagrody: Urządzenie wielofunkcyjne renomowanej firmy z możliwością kołowego drukowania, kopiowania i skanowania, akcesoria do pływania renomowanej firmy oraz Świat Zofii, czyli książka o filozofii dla dzieci i rodziców norweskiego autora Josteina Gaardera. Ale czy książka o filozofii może być ciekawa? Ta książka to bestseller i zarazem mistrzowskie przewodnictwo norweskiego nauczyciela filozofii, który podążając śladami Platona i Sokratesa otwiera nas na niewyczerpane zasoby mądrości i wrażliwości tak, że nie można się od niej oderwać! – Gratulujemy!

Szkoła Zuzanny wygrywa usługę Biuletynu Informacji Publicznej od nbip.pl na cały rok!

 

2. Łukasz Cebula, Brynica – Gratulujemy!

Tytuł pracy: bezpieczne wakacje - nad jeziorem            

Rekomendowana atrakcja: Młynek w Chróścicach

Łukasz wygrywa nagrody: Odtwarzacz mp3 ze słuchawkami, akcesoria do pływania renomowanej firmy oraz Świat Zofii, czyli książka o filozofii dla dzieci i rodziców norweskiego autora Josteina Gaardera. Ale czy książka o filozofii może być ciekawa? Ta książka to bestseller i zarazem mistrzowskie przewodnictwo norweskiego nauczyciela filozofii, który podążając śladami Platona i Sokratesa otwiera nas na niewyczerpane zasoby mądrości i wrażliwości tak, że nie można się od niej oderwać! – Gratulujemy!

Szkoła Łukasza wygrywa usługę Biuletynu Informacji Publicznej od nbip.pl na cały rok!

 

3. Maksymilian Rydzewski, Lębork – Gratulujemy!

Tytuł pracy: Przygoda w górach

Rekomendowana atrakcja: Góra ,,Śnieżka''

Maksymilian wygrywa nagrody: Odtwarzacz mp3 ze słuchawkami, akcesoria do pływania renomowanej firmy oraz Świat Zofii, czyli książka o filozofii dla dzieci i rodziców norweskiego autora Josteina Gaardera. Ale czy książka o filozofii może być ciekawa? Ta książka to bestseller i zarazem mistrzowskie przewodnictwo norweskiego nauczyciela filozofii, który podążając śladami Platona i Sokratesa otwiera nas na niewyczerpane zasoby mądrości i wrażliwości tak, że nie można się od niej oderwać! – Gratulujemy!

Szkoła Maksymiliana wygrywa usługę Biuletynu Informacji Publicznej od nbip.pl na cały rok!

Kategoria wiekowa 3 

 1. Zuzanna Bulik, Jaśliska – Gratulujemy!

 Tytuł pracy: Ratusz - coś czego już nie ma?     

Rekomendowana atrakcja: Nieistniejący Ratusz w Jaśliskach

Nagrody: Komputer przenośny typu tablet renomowanej firmy, okulary VR przenoszące do wirtualnej rzeczywistości oraz Świat Zofii, czyli książka o filozofii dla dzieci i rodziców norweskiego autora Josteina Gaardera. Ale czy książka o filozofii może być ciekawa? Ta książka to bestseller i zarazem mistrzowskie przewodnictwo norweskiego nauczyciela filozofii, który podążając śladami Platona i Sokratesa otwiera nas na niewyczerpane zasoby mądrości i wrażliwości tak, że nie można się od niej oderwać! – Gratulujemy!

Szkoła Zuzanny wygrywa usługę Biuletynu Informacji Publicznej od nbip.pl na cały rok!

  

2. Michał Borowski, Piotrków Trybunalski – Gratulujemy!

Tytuł pracy: Witaj Jutrzenko      

Rekomendowana atrakcja: Zamek w Nowym Wiśniczu w promieniach wschodzącego słońca

Nagrody: Przenośny odtwarzacz mp3 ze słuchawkami, wielofunkcyjny licznik rowerowy, okulary VR przenoszące do wirtualnej rzeczywistości oraz Świat Zofii, czyli książka o filozofii dla dzieci i rodziców norweskiego autora Josteina Gaardera. Ale czy książka o filozofii może być ciekawa? Ta książka to bestseller i zarazem mistrzowskie przewodnictwo norweskiego nauczyciela filozofii, który podążając śladami Platona i Sokratesa otwiera nas na niewyczerpane zasoby mądrości i wrażliwości tak, że nie można się od niej oderwać! – Gratulujemy!

Szkoła Michała wygrywa usługę Biuletynu Informacji Publicznej od nbip.pl na cały rok!

 

3. Magdalena Darska, Złocieniec – Gratulujemy!

Tytuł pracy: Nowe oblicza          

Rekomendowana atrakcja: Znana - Stanica Wodna w Złocieńcu, Nieznana - Bestariusz Drawy

Magdalena wygrywa nagrody: Wielofunkcyjny licznik rowerowy, okulary VR przenoszące do wirtualnej rzeczywistości oraz Świat Zofii, czyli książka o filozofii dla dzieci i rodziców norweskiego autora Josteina Gaardera. Ale czy książka o filozofii może być ciekawa? Ta książka to bestseller i zarazem mistrzowskie przewodnictwo norweskiego nauczyciela filozofii, który podążając śladami Platona i Sokratesa otwiera nas na niewyczerpane zasoby mądrości i wrażliwości tak, że nie można się od niej oderwać! – Gratulujemy!

Szkoła Magdaleny wygrywa usługę Biuletynu Informacji Publicznej od nbip.pl na cały rok!

 

Zwycięzcom i wszystkim uczestnikom gratulujemy!

Nagrody dostarcza kurier.

  

Wszystkie placówki, które brały udział w akcji Bezpieczne Wakacje 2017 mogą uruchomić usługę Biuletynu Informacji Publicznej od nbip.pl bez opłat. Tylko do 31 grudnia 2017 roku. Aby skorzystać należy podać w druku aktywacji kod: BW2017. Druk aktywacji można uzyskać na www.nbip.pl To super okazja gdyż każda instytucja publiczna ma ustawowy obowiązek prowadzenia BIP (Dz.U. 2001 Nr 112 poz. 1198).

MEN